JESTEM TUTAJ


Utwory Duetu Karo okupują pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Elżbieta i Stefan współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju, a w szczególności z TV SILESIA,TV KATOWICE, TV NTL, gdzie są stałymi gośćmi.
 
W roku 2015 Duet Karo obchodził  15 lecie działalności artystycznej,  Z tego tytułu odbył się koncert  benefisowy, który został uwieczniony na nośniku DVD.

"Duet Karo”, czyli ELŻBIETA I STEFAN istnieje na rynku 17 lat i pochodzą z Chorzowa. Stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w kraju i za granicą, prezentując autorskie piosenki. Duet Karo na swoje dziesięciolecie wydał autorską płytę pt. “Mój miły”, na której piosenka "ŻONECZKA"  została wybrana przez widzów TVS SILESIA Przebojem Roku 2008. Końcówka roku 2009 również była dla artystów owocna. Podpisali kontrakt płytowy z firmami fonograficznymi BOX MUSIC / PROMUS czego efektem była nowa płyta zatytułowana "KOCHOSZ MIE CZY NIY". Utwór  ten został wybrany przez widzów TV Silesia Przebojem Roku 2009. W roku 2010 utwór "KOCHOSZ MIE CZY NIY" po raz kolejny został nagrodzony tytułem "PRZEBÓJ ROKU 2010" oraz zdobył nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2010 a telewidzowie TVS przyznali duetowi szczególną nagrodę - tytuł WYKONAWCY ROKU 2010.

„Tylko miłość liczy się” to kolejna, długo oczekiwana płyta Duetu Karo. Krążek został wydany w lutym 2012 roku. Piosenka  "1234 dziubka mi dej" została przebojem wielu stacji radiowych i telewizyjnych.
W 2017 roku została wydana kolejna płyta"MIŁOŚĆ TO CUDOWNY SEN". Tytułowa piosenka została wybrana przez telewidzów TV NTL Przebojem ROKU 2016 a widzowie przyznali duetowi najcenniejsze, co może być dla wykonawcy - NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.
Mieszanka utworów śpiewanych literacką polszczyzną oraz gwarą śląską sprawia, że albumy zadowolą wszystkich miłośników rytmicznej muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej.

Utwory Duetu Karo okupują pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Elżbieta i Stefan współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju, a w szczególności z TV SILESIA,TV KATOWICE, TV NTL,  gdzie są stałymi gośćmi.

Duetowi Karo podczas występów towarzyszą śliczne dziewczyny, które uświetniają program swym wdziękiem, urodą i efektowną choreografią w atrakcyjnych strojach. Od roku 2017 duet występuje również z  muzykami na żywo. Duet Karo z muzykami oraz z dziewczynami przedstawiają świetny show na który składa się śpiew, taniec,humor oraz doskonały kontakt z publicznością.
Duet ma na swoim koncie liczne koncerty na terenie całego kraju jak również za granicą,które są efektem ciężkiej ich pracy i zaangażowania osób im bliskich.

Duet Karo serdecznie zaprasza na program “Nasz muzyczny świat”, który jest oparty na utworach z autorskich płyt. Program składa się z dwóch części: biesiadnej i popowej, przeplatany jest śląskim humorem, konkursami oraz wspólnym biesiadowaniem.
Zdobyte doświadczenie i dobry kontakt z publicznością jest ich zaletą ,potrafią rozbawić i dostosować swój występ do każdego słuchacza.
Płyty dostępne
w sprzedaży

 

TELEDYSKI

DUET KARO: "Żoneczka"

DUET KARO: "Dzióbka mi dej"

DUET KARO: "Mój miły"

DUET KARO: "Kochosz mie czy nie"

DUET KARO: "Gorące wakacje"

DUET KARO: "Już na zawsze z tobą"

DUET KARO: "Tylko miłość liczy się"

DUET KARO: "Więc Tańczmy"

DUET KARO: "Co w duszy gra"

DUET KARO: "Miłość to cudowny sen"

DUET KARO: "Zostań tu"

DUET KARO: "Śląski Szlagier"

DUET KARO: "PREMIERA PŁYTY "MIŁOŚĆ TO CUDOWNY SEN" (X JUBILEUSZOWA ŚLĄSKA GALA BIESIADNA)"

 

NAPISZ DO NAS : stiwen303@interia.pl

KONTAKT TELEFONICZNY :   tel. 514 906 616